"Loading..."
Klimatizace

Klimatizace

Nabízíme klimatizaci SAMSUNG, DAIKIN a YORK. Všechny tyto značky splňují náš důraz na kvalitu a spolehlivost, která je garantována celosvětovou působností, dlouholetou tradicí a vysokou technickou podporou. Nabízíme realizace pro rodinné domy, byty, kanceláře, bytové domy, výrobní závody, obchodní centra, skladové prostory a zdravotnické provozy.

Tepelná Čerpadla

Tepelná Čerpadla

Celosvětově uznávaný výrobce klimatizace SAMSUNG nabízí ve svém produktovém portfoliu tepelná čerpadla s investorovou technologii. Tepelná čerpadla jsou technologicky rozdělena na EHS mono (optimální komfort a pohodlí s energeticky a nákladově efektivními jednotkami) a EHS split (nejnovější systém navržený, aby splňoval dnešní topné a chladící nároky) a EHS TDM, který kombinuje EHS Split a klasické klimatizaci, neboť je možné napojit na TČ standardní vnitřní klim. jednotky ve variabilním provedení.

VZT

VZT

Námi podporovaný systém vzduchotechniky je založen na vysoce kvalitních produktech značky REMAK, tuzemského výrobce VZT jednotek, se kterým spolupracujeme již od samého počátku. Zaměřujeme se zejména na tzv. běžné větrání mezi které patří školy, kanceláře, obchodní centra, prodejny a restaurace. Aplikace VZT provádíme také pro tzv. čisté provozy a zdravotnictví.

Servis a podpora

Servis a podpora

Provádíme záruční i pozáruční komplexní servisní práce vč. zákonem stanovených revizí na námi podporovaných značkách klimatizace, VZT a TČ (SAMSUNG, YORK, DAIKIN, REMAK). Provádíme smluvní pravidelný i individuální servis.

Dotace

Dotace

Zprostředkujeme dotace na projekty energetických úspor ze zdrojů jako evropské strukturální fondy či programy financované z národních zdrojů. Nabízíme služby od posouzení záměru až po komunikaci s dodavatelem a další kroky související s realizací.

Realizace Zakázky

Realizace Zakázky

Realizaci zakázek provádíme v rámci celé ČR, přičemž zkušenosti máme i mimo hranice ČR. Jsme přesvědčeni, že klíčem k úspěchu je kvalita a spolehlivost, která je podložena naší 25 letou praxí a produkty, které patří mezi ty nejlepší na trhu.